Akční nabídka

Nebudeme si nic nalhávat. Slevy má rád každý. V této sekci vždy najdete vína, které máme zrovna v akci.

Nevíte, které víno vybrat? Každé z nich jsme osobně vybrali i ochutnali. Proto se nemusíte bát, že svým výběrem šlápnete vedle. Můžete věřit, že chuťové pohárky našich sommelierů jsou výbornou zárukou

Pokud máte jasnou představu, na jaké víno máte chuť, využijte našeho podrobného vyhledávacího filtru v levém panelu.
Tak ať vám chutná!

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
rj paisajes embotellados crianza 2016 mid res
Akce Tip
od 531 Kč
590 Kč (až –20 %)

Ve vůni nacházíme harmonii mezi ovocem a dubem. Výrazná středomořská vůně lesního typu, s vůní ostružinového džemu a čokoládou. V ústech cítíme zralé ovoce a džemy lesních plodů a černý likér zahalený do aroma francouzského dubu. Jemné třísloviny a kyselost, díky kterým je víno komplexní a přesto svěží. Víno, které bude milovat každý.

893/1 L
Riesling hasenlauf, Julius
BIO
520 Kč

Suché, bílé víno. Lehké, svěží minerální víno pro letní dny.

280.01
Ausilio, Calitro
Tip
779 Kč

 

Polosuché, červené víno. Jemné, ovocité Primitivo.

291
Agricolae, Crealto
Tip BIO FIVI
620 Kč

Suché, červené víno. Překrásná ovocitá Barbera s plnějším tělem.

Výrazná tmavě červená barva. Víno s intenzivní vůní zralého lesního ovoce. V chuti bohaté na tóny ovocné marmelády s náznaky vanilky a kávy. Vše doplňuje lehce sladší tanin.

240
Gavi Carlo, Spinola
BIO
608 Kč

Suché, bílé víno. Nejslavnější bílé víno Piemontu.

382.01
Chianti Colli Senesi, Cesani
BIO
519 Kč

Suché, červené víno. Jasná a intenzivní rubínová barva s vůní zralého lesního ovoce. Víno je plné chuti s velice pestrou paletou ovocných tónů a vyzrálou tříslovinou. Je šťavnaté s dlouze přetrvávajícím závěrem na patře.

151.01
Valpolicella Ripasso, Musella
BIO FIVI Demeter
987 Kč

Červené, suché víno. Strukturované a velice jemné Ripasso s rubínově červenou barvou a měděnými odlesky. Krásné tóny červeného ovoce ve vůni. Chuť je vyvážená a dlouhá s velmi příjemným tříslem.

143.01
Chardonnay Maurus, Masut
1 180 Kč

Suché, bílé víno. Má žlutou barvu se zlatými odlesky. Okouzlující vůně s jemnými kouřovými tóny. Konkrétně naleznete vůni lískových ořechů, mandlí s jemnou konturou vanilky a skořice, která je typická pro oblast původu. V chuti je rovnováha mezi čerstvostí a hladkostí s dlouhou elegantní perzistencí. Jsou cítit zralé broskve, čerstvý karamel a med.

323.01
Sauvigno Blanc, Masut da Rive
Akce Tip
od 569,70 Kč
633 Kč (až –20 %)

Suché, bílé víno s jemně žlutou barvou. Ve víně převládá aromatika rajčatového listu, šalvěje a tóny černého bezu. Chuť je velice elegantní a harmonická s příjemnou kyselinkou.

87/1 L
Merlot, Borgo delle Oche
FIVI
608 Kč

Suché, červené víno odrůdy Merlot s jemnými taniny a hořkou čokoládou. Sytě rubínová barva s náznaky třešní a malin v aromatu. Víno je měkké a plné v ústech, s dobrou strukturou a hezkou délkou.

78