Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

Balíček Due Palme 3 ks

Tento degustační set jsme pro vás poskládali z vín, která doma sami pijeme a jsou pro nás úžasným poměrem ceny a kvality.

Zároveň vám pomocí tohoto setu chceme ukázat kousek sebe, kousek naší poctivé práce a nadšení, se kterým jsme vína přímo u vinařů vybírali a snažili se dát možnost našim klientům ochutnat to nejlepší.

809 Kč / ks 668,60 Kč bez DPH
Balíček Due Palme 3 ks

Set obsahuje:

Chardonnay Santa Caterina IGP Salento, 2022, Cantine Due Palme, Puglia, Itálie, 0,75 l

Rosalita Rosé IGP Salento, 2022, Cantine Due Palme, Puglia, Itálie, 0,75 l

Primitivo Don Cosimo IGP Salento, 2022, Cantine Due Palme, Puglia, Itálie, 0,75 l

 

Popis vín v degustačním setu:
 
  • Chardonnay Santa Caterina IGP Salento suché bílé víno v lehkém a svěžím podání. Santa Caterina je příjemně voňavé víno, které svým aroma připomíná banán nebo grapefruit. V chuti je svěží s tóny čerstvých citrusových plodů a exotického ovoce. 

 

  • Rosalita Rosé IGP Salento suché růžové víno s vůní ovoce a květin. V chuti je víno příjemné, jemné a svěží, lehce pikantní. Rosalita je velmi příjemné cuveé z jihu Itálie.

 

  • Primitivo Don Cosimo IGP Salento suché rubínově červené víno s tóny zralého červeného ovoce a mírně kořenitým nádechem. Primitivo Don Cosimo má sametovou chuť s tóny marmelád z červeného ovoce a velmi příjemné taniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: