Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

Balíček Jimenéz 2 ks

Tento degustační set jsme pro vás poskládali z vín, která doma sami pijeme a jsou pro nás úžasným poměrem ceny a kvality.

Zároveň vám pomocí tohoto setu chceme ukázat kousek sebe, kousek naší poctivé práce a nadšení, se kterým jsme vína přímo u vinařů vybírali a snažili se dát možnost našim klientům ochutnat to nejlepší.

909 Kč / ks 751,24 Kč bez DPH
Balíček Jimenéz 2 ks
KW Vina Vanoce2023 10 2023 2ks v02 0010 05 2ks
Tip

Set obsahuje:

Paisajes Embotellados Garnacha, 2020, Viñedos Ruiz Jiménez, La Rioja, Španělsko, 0,75 l

Paisajes Embotellados Crianza, 2016, Viñedos Ruiz Jiménez, La Rioja, Španělsko, 0,75

 

Popis vín v degustačním setu:
 
  • Paisajes Embotellados Garnacha s překypujícím aroma. Sladké tóny tmavého lesního ovoce, podzimní vůně, aroma zralých malin a ostružin, tmavého likéru a světle pražených kaštanů. Plný bouquet, který postupem času uvolní více vůní.

 

  • Paisajes Embotellados Crianza ve vůni nacházíme harmonii mezi ovocem a dubem. Výrazná středomořská vůně lesního typu, s vůní ostružinového džemu a čokoládou. V ústech cítíme zralé ovoce a džemy lesních plodů a černý likér zahalený do aroma francouzského dubu. Jemné třísloviny a kyselost, díky kterým je víno komplexní a přesto svěží. Víno, které bude milovat každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: