Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

La Rioja

Už historicky nejproslulejší vinařskou oblastí Španělska je Rioja. Ta se rozkládá na severu Španělska podél řeky Ebro. Rioja je známá svými červenými víny, které tvoří 85 % celkové produkce. Rioja se dále dělí do 3 podooblastí – Rioja Alta, Rioja Alavesa a Rioja Baja, přičemž v každé podoblasti se vyrábí odlišné víno.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Vinedos Ruiz Jimenez Paisajes Embotellados Garnacha 2020
483 Kč

Garnacha s překypujícím aroma. Sladké tóny tmavého lesního ovoce, podzimní vůně, aroma zralých malin a ostružin, tmavého likéru a světle pražených kaštanů. Plný bouquet, který postupem času uvolní více vůní.

899
Vinedos Ruiz Jimenez Paisajes Embotellados Crianza 2016
408 Kč

Ve vůni nacházíme harmonii mezi ovocem a dubem. Výrazná středomořská vůně lesního typu, s vůní ostružinového džemu a čokoládou. V ústech cítíme zralé ovoce a džemy lesních plodů a černý likér zahalený do aroma francouzského dubu. Jemné třísloviny a kyselost, díky kterým je víno komplexní a přesto svěží. Víno, které bude milovat každý.

893