Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

KOREK Wines

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Kurz domácího sommeliéra
Tip
Doprava zdarma
od 3 190 Kč

Baví vás víno a chcete se o něm dozvědět víc? Nedivíme se, také jsme si to přáli! A právě proto jsme připravili tento speciální kurz, díky kterému si pod odborným vedením vyzkoušíte sommelierské dovednosti na vlastní kůži.

Kurz je zaměřen na problematiku výroby vína od historie po dnešek, jeho zatřiďování na základě kvality, terroir a hodnocení dle parametrů OIV. Představíme vybrané vinařské regiony a vína s nimi neodlučitelně spjatá. Tato vína si ochutnáme a odborně ohodnotíme...

653/LIB
Inspirational quote on postcard instagram post
od 500 Kč

Není vždy jednoduché vybrat víno pro své blízké - jak se říká, sto lidí, sto chutí a proto je zkuste překvapit dárkovým poukazem, se kterým si sami víno vyberou. 

942/500
ILUSTRAČNÍ FOTO 3
Doprava zdarma
650 Kč

Porovnejte s námi nejlepší Rieslingy z Německa, Rakouska a Moravy.

Při této řízené degustaci si porovnáme jednu z nejceněnějších odrůd na bílá vína vůbec. Ochutnáte 8 vzorků z vinařství Weingut Julius, Alexander Gysler, Nimmervoll, Piálek & Jäger, Špalek a Sonberk. Degustace probíhá ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Samozřejmostí je i lehké občerstvení.

Jedná se o ideální tip na letošní Vánoce!

Termín konání: 24. 1. 2024 od 18 hodin
Místo konání: Monte Bú Restaurant & Steakhouse – salonek v restauraci

7.20
ILUSTRAČNÍ FOTO 2
Novinka Tip
Doprava zdarma
750 Kč

Ochutnejte krásy Toskánska, vín od malých rodinných vinařství.

Budeme degustovat ukázky těch nejzajímavějších vín z této oblasti. Ochutnáte 9 vzorků z nejoblíbenějších vinařství Muralia, Vincenzo Cesani, Tenuta Di Ghizzano, Le Cinciole a Duemani. Degustace probíhá ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Samozřejmostí je i lehké občerstvení.

Jedná se o ideální tip na letošní Vánoce!

Termín konání: 17. 1. 2024 od 18 hodin
Místo konání: Monte Bú Restaurant & Steakhouse – salonek v restauraci

7.19

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem