Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

Balíček Masút da Rive 2 ks

Tento degustační set jsme pro vás poskládali z vín, která doma sami pijeme a jsou pro nás úžasným poměrem ceny a kvality.

Zároveň vám pomocí tohoto setu chceme ukázat kousek sebe, kousek naší poctivé práce a nadšení, se kterým jsme vína přímo u vinařů vybírali a snažili se dát možnost našim klientům ochutnat to nejlepší.

1 815 Kč / ks 1 500 Kč bez DPH
Balíček Masút da Rive 2 ks
KW Vina Vanoce2023 10 2023 2ks v02 0012 04 2ks
Tip

Set obsahuje:

Chardonnay Maurus DOC Isonzo del Friuli , 2020, Masùt da Rive, Friuli, Itálie, 0,75 l

Pinot Nero Maurus DOC Isonzo del Friuli , 2016, Masùt da Rive, Friuli, Itálie, 0,75 l

 

Popis vín v degustačním setu:
 
  • Pinot Grigio DOC Isonzo del Friuli suché, bílé víno. Má žlutou barvu se zlatými odlesky. Okouzlující vůně s jemnými kouřovými tóny. Konkrétně naleznete vůni lískových ořechů, mandlí s jemnou konturou vanilky a skořice, která je typická pro oblast původu. V chuti je rovnováha mezi čerstvostí a hladkostí s dlouhou elegantní perzistencí. Jsou cítit zralé broskve, čerstvý karamel a med.

 

  • Pinot Nero Maurus Isonzo del Friuli suché, červené víno intenzivní rubínové barvy. Vůně je pronikavá a bohatá na komplikované aroma ovocného likéru a sušených květin s kořenitými tóny. Velice plná a trvalá chuť s tóny ohořelého dřeva a červeného ovoce. Jedná se o vlajkovou loď vinařství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: