Balíček šumivá vina 3 ks

Tento degustační set jsme pro vás poskládali z vín, která doma sami pijeme a jsou pro nás úžasným poměrem ceny a kvality.

Zároveň vám pomocí tohoto setu chceme ukázat kousek sebe, kousek naší poctivé práce a nadšení, se kterým jsme vína přímo u vinařů vybírali a snažili se dát možnost našim klientům ochutnat to nejlepší.

1 869 Kč / ks 1 544,63 Kč bez DPH
Balíček šumivá vina 3 ks

Set obsahuje:

Pinot Blanc & Noir, Brut, NV, Alexander Gysler, Rheinhessen, Německo, 0,75 l

Cava Marevia Reserva, NV, Cavas Marevia, Requena, Španělsko, 0,75 l

Rive di Ogliano, 2021, BiancaVigna, Veneto, Itálie, 0,75 l

 

Popis vín v degustačním setu:
 
  • Pinot Blanc & Noir suché šumivé víno s vůní čerstvé briošky, máslové karamelky, mirabelky a závan tropického ovoce. Šťavnatá a živá chuť s tóny bylinek. V dochutí se projevuje karamelka a elegantní vyzrálost vína.

 

  • Cava Marevia Reserva je světle zlaté barvy s ocelovým okrajem, světlá, s jemnými, ostrými bublinkami a perzistentní pěnou. Ve vůni vykazuje intenzivní aroma zralého bílého ovoce a lehké květinové tóny. V ústech překvapí jeho svěžest, elegance a integrovaná kyselost a zanechává dlouhou, harmonickou chuť a výraznou perzistenci.

 

  • Rive di Ogliano suché, bílé, šumivé víno. Vlajková loď vinařství v Extra brut provedení. Zlatavé odlesky doplňující světle žlutou barvu a jemnou perlinku. Komplexní aromatika připomínající zelená jablíčka a lehké květinové tóny. Chuť je plná a vyvážená s výraznou mineralitou na patře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: