Viñedos Ruiz Jiménez

Biodynamické zemědělství pro vinařství Viñedos Ruiz Jiménez začalo s jasnou představou, že chtějí pracovat na kvalitních produktech.

Nachází se v srdci Rioja Baja, vinice s různými typy půdy a charakteristikami, jako jsou La Plana de Turrás a Valcaliente, které jim poskytují různé podmínky pro výrobu široké škály vín.

Po více než 20 letech pokračují se stejným cílem. Obdělávají vinice, starají se a respektují životní prostředí, a tak získávají ty nejlepší hrozny pro výrobu kvalitních vín. Jejich hlavní zásadou je tvrdá práce a důslednost.

Nejprodávanější

rj paisajes embotellados crianza 2016 mid res
od 590 Kč–20 %
Původně: 590 Kč  (–20 %)
od 531 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
rj paisajes embotellados garnacha 2019 mid res
696 Kč

Garnacha s překypujícím aroma. Sladké tóny tmavého lesního ovoce, podzimní vůně, aroma zralých malin a ostružin, tmavého likéru a světle pražených kaštanů. Plný bouquet, který postupem času uvolní více vůní.

899
rj paisajes embotellados crianza 2016 mid res
Akce Tip
od 531 Kč
590 Kč (až –20 %)

Ve vůni nacházíme harmonii mezi ovocem a dubem. Výrazná středomořská vůně lesního typu, s vůní ostružinového džemu a čokoládou. V ústech cítíme zralé ovoce a džemy lesních plodů a černý likér zahalený do aroma francouzského dubu. Jemné třísloviny a kyselost, díky kterým je víno komplexní a přesto svěží. Víno, které bude milovat každý.

893/1 L