Šumivá vína

Správní milovníci vín vědí, že šumivé víno se nepije jen při zvláštních příležitostech. K tomu dát si sklenku dobrého šumivého vína nemusíte mít speciální důvod. Odměňte se jen tak, protože si to zasloužíte. 

Každé z vín jsme osobně vybrali i ochutnali. Proto se nemusíte bát, že svým výběrem šlápnete vedle. Můžete nám věřit, že chuťové pohárky našich sommelierů jsou výbornou zárukou

Pokud máte jasnou představu, na jaké víno máte chuť, využijte našeho podrobného vyhledávacího filtru v levém panelu.
Tak ať vám chutná! 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Col Fondo, Spinola
Tip BIO
767 Kč

Zkuste ochutnat a budete příjemně překvapeni neočekávanou, středně suchou chutí s jemným třpytem a lehkým perlením. Toto víno je dokonalým doprovodem ke každému chodu jídla a lahodným aperitivem.

 
172.01
Rive di Ogliano, BiancaVigna
Tip
814 Kč

Suché, bílé, šumivé víno. Vlajková loď vinařství v Extra brut provedení.

Zlatavé odlesky doplňující světle žlutou barvu a jemnou perlinku. Komplexní aromatika připomínající zelená jablíčka a lehké květinové tóny. Chuť je plná a vyvážená s výraznou mineralitou na patře.

126
Conegliano Extra Dry, BiancaVigna
614 Kč

Polosuché, šumivé, bílé víno se slámově žlutou barvou. Velmi jemné a trvalé perlení. Víno je na nose velice ovocité a elegantní. Chuť se s vůní krásně doplňuje. Na patře je víno příjemně krémové, tóny ovoce svůdně dokresluje zbytkový cukr.

114