Balsamic Vinegar

Jemné a elegantní Aceto balsamico z oblasti Modena.

Úžasný pomocník při vytváření opravdu gurmánského zážitku ve vaší kuchyni. Přírodní balsamikový ocet z vinařství Musella, je unikátním doplňkem především studené, ale i teplé kuchyně. Jedná se o ocet s opravdu vyjímečných charakterem a aby nic ze svých překrásných projevů neztratil, doporučuje se používat především za studena, nebo v závěru tepelných úprav.

664 Kč / ks 548,76 Kč bez DPH
Balsamic Vinegar
Balsamic Vinegar
BIO

Postup výroby: Vyrobený z hroznového moštu smíchaného s vinným octem a vyráběný výhradně v oblasti Modeny. Vyzrává po dobu 6 let v sérii dřevěných sudů.

Barva: Tmavě hnědá.

Hustota: 6%.

Skladování: Produkt skladujte na suchém, tmavém místě, bez velkých teplotních výkyvů.

Chuť a vůně: Silná a intenzivní chuť, tenká sladká nota, dřevitá a jemná vůně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Octy
Objem: 0,25 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Musella je vinnými kritiky pokládáno za naprostou špičku ve smyslu kvality produkovaného Amarone.

Vinařství si drží nejpřísnější certifikaci Demeter značící vyhýbání se používaní jakýchkoli syntetických chemikálií na vinohradu i ve sklepě. Veškeré hnojivo je přírodní a vyprodukované ve vinařství. Hrozny se sklízejí výhradně ručně a fermentují na domácích kvasnicích vyselektovaných ve vinařství.

Podobné produkty

"Condimento" balsamic vinegar
BIO
899 Kč

Koncentrovanější a vyzrálejší verze klasického balsamikového octa. Delší zrání na dřevě v tomto případě 12 let, dává za vznik hutnému Balsamicu s jemně nasládlými tóny, kde jenom pár malých kapek udělá divy.  Je ideálním partnerem...

356.01