Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

Balsamic Vinegar

Jemné a elegantní Aceto balsamico z oblasti Modena.

Úžasný pomocník při vytváření opravdu gurmánského zážitku ve vaší kuchyni. Přírodní balsamikový ocet z vinařství Musella, je unikátním doplňkem především studené, ale i teplé kuchyně. Jedná se o ocet s opravdu vyjímečných charakterem a aby nic ze svých překrásných projevů neztratil, doporučuje se používat především za studena, nebo v závěru tepelných úprav.

664 Kč / ks 548,76 Kč bez DPH
Balsamic Vinegar
musella aceto balsamico di modena web
BIO

Postup výroby: Vyrobený z hroznového moštu smíchaného s vinným octem a vyráběný výhradně v oblasti Modeny. Vyzrává po dobu 6 let v sérii dřevěných sudů.

Barva: Tmavě hnědá.

Hustota: 6%.

Skladování: Produkt skladujte na suchém, tmavém místě, bez velkých teplotních výkyvů.

Chuť a vůně: Silná a intenzivní chuť, tenká sladká nota, dřevitá a jemná vůně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální nabídky
Objem: 250 ml
Párování: Saláty, Grilované a vařené maso, Zelenina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Musella je vinnými kritiky pokládáno za naprostou špičku ve smyslu kvality produkovaného Amarone.

Vinařství si drží nejpřísnější certifikaci Demeter značící vyhýbání se používaní jakýchkoli syntetických chemikálií na vinohradu i ve sklepě. Veškeré hnojivo je přírodní a vyprodukované ve vinařství. Hrozny se sklízejí výhradně ručně a fermentují na domácích kvasnicích vyselektovaných ve vinařství.

Podobné produkty

Musella condimento del drago
BIO
899 Kč

Koncentrovanější a vyzrálejší verze klasického balsamikového octa.

Delší zrání na dřevě v tomto případě 12 let, dává za vznik hutnému Balsamicu s jemně nasládlými tóny, kde jenom pár malých kapek udělá divy. 

Je ideálním partnerem vyzrálých sýrů a čerstvých salátů.

356.01
Kurz domácího sommeliéra
Tip
Doprava zdarma
od 3 190 Kč

Baví vás víno a chcete se o něm dozvědět víc? Nedivíme se, také jsme si to přáli! A právě proto jsme připravili tento speciální kurz, díky kterému si pod odborným vedením vyzkoušíte sommelierské dovednosti na vlastní kůži.

Kurz je zaměřen na problematiku výroby vína od historie po dnešek, jeho zatřiďování na základě kvality, terroir a hodnocení dle parametrů OIV. Představíme vybrané vinařské regiony a vína s nimi neodlučitelně spjatá. Tato vína si ochutnáme a odborně ohodnotíme...

653/LIB
KW Vina 07 2023 0001 Vaku02
Novinka
400 Kč

Vakuová pumpička na víno je úžasný pomocník. Pomocí vakuové pumpy odsajete přebytečný vzduch, patentovaný systém Vás cvaknutím upozorní, že je všechen vzduch odsátý a už nemusíte dále pumpovat. Díky vakuové zátce pak lahev uzavřete. Zpomalíte tak proces oxidace a Vaše víno tak zůstane déle čerstvé a připravené k další konzumaci.

1003