Stanislav Škrobák

Příběh vinařství je současně příběhem jedné rodiny. Rodina je už po generace pevně spjata s Čejkovicemi a s pěstováním révy vinné. Stanislav Škrobák od začátku vsadil na vlastní vinice. Vyrábět víno z vlastních vinic je základní předpoklad na cestě k dokonalému vínu. Uvědomují si také důležitost ochrany životního prostředí, a proto obhospodařují všechny vinice ekologicky.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
Ryzlink rýnský
230 Kč

Bílé, polosuché víno s typicky odrůdovou vůní a plnou chutí. 

1302
Pálava
320 Kč

Víno má zlatavou barvu. Aromatická vůně připomíná květy růže a vanilku a med. Díky výborně vyzrálým hroznům je chuť plná, extraktivní s vysokým zbytkovým cukrem.

7.69
Frankovka
220 Kč

Víno se prezentuje rubínovou barvou. Ve vůni jsou cítit brusinky, jahodová marmeláda a přezrálé višně. Chuť je lehká, kořeněná, zakončená třešňovou peckou. Doporučujeme podávat k jídlům se smetanovými omáčkami, steakům na dřevěném uhlí a...

7.50
Tramín, výběr z hroznů
229 Kč

Krásná, zlatavá barva, výrazné aroma lesního medu, okvětních plátků růží a kandovaného ovoce s lehce minerálním podtónem. Plná, kořeněná, lehce nasládlá chuť. Skvěle se hodí ke králičímu masu a k ovocným moučníkům.

7.47
Rulandské bílé
240 Kč

Víno má krásně jemnou, zlatavou barvu. Ve vůni najdeme kdoule, máslovou hrušku a lískové oříšky. V chuti je velmi suché, harmonické, elegantní a dlouho doznívá.

1212
Sylvánské zelené
230 Kč

Suché, bílé víno. Kořenitý Sylván s krásnou kyselinou.

635
Pinot Noir Scarabeus
428 Kč

Suché, červené víno. Vlajková loď vinařství Škrobák v naturálním režimu.

58.01
Dornfelder
230 Kč

Suché, červené víno. Velmi ovocité červené víno s dlouhou dochutí.

60.01
Rulandské šedé
260 Kč

Suché, bílé víno. Výrazné, aromatické, suché Rulandské šedé.

287.01