Borgo delle Oche

Borgo delle Oche je mladé vinařství založené v roce 2004. Vinařství, které vlastní Luisa Menini a Nicola Pittini, se nachází ve středověkém centru Valvasone.

Jde o rodinnou společnost, která používá ve vinicích výhradně biologické produkty, které nemají negativní dopad na životní prostředí.

Dochovalo se mnoho starých odrůd révy vinné a znovu se vysazovaly, například starověký Refosco dal Peduncolo Rosso a Friulano. 

Jsou členy Italské federace nezávislých vinařů (FIVI) ​​a aktivně pracují na podpoře kvality a pravosti italských vín.

 

 

 

Nejprodávanější

Původně: 515 Kč  (–49 %)
259 Kč
Původně: 329 Kč  (–50 %)
164 Kč
Původně: 595 Kč  (–49 %)
299 Kč
Původně: 579 Kč  (–48 %)
299 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Refosco dal Peduncolo Rosso
299 Kč
595 Kč (–49 %)

Červené, suché víno. Plné, robustní víno pro milovníky těžkých červených vín. Má velmi intenzivní rubínovou barvu. ve vůni kořenitý s tóny černého rybízu. Chuť je velice elegantní a vyvážená.

81
Merlot IGT Venezia Giulia
299 Kč
579 Kč (–48 %)

Suché, červené víno odrůdy Merlot s jemnými taniny a hořkou čokoládou. Sytě rubínová barva s náznaky třešní a malin v aromatu. Víno je měkké a plné v ústech, s dobrou strukturou a hezkou délkou.

78
Rosso delle Oche IGT Venezia Giulia
159 Kč
315 Kč (–49 %)

Červené, suché víno. Jemná elegance Cabernetu severní Itálie pro každou příležitost. Víno rubínové barvy s vůní červeného ovoce. V chuti středně plné a hladké.

100.01
Pinot Grigio DOC Venezia Giulia
249 Kč
439 Kč (–43 %)

Bílé suché víno. Minerální, svěží, lehce aromatické a komplexní Pinot Grigio.

63

Ovládací prvky výpisu

4 položek celkem

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Souhlasíte, že vám již bylo 18 let?