Vidigal Wines

Vidigal Wines je společnost, která vyrábí tichá a likérová vína, střední velikosti a rodinného charakteru, sídlící v oblasti Leiria ve středním Portugalsku. Počátky společnosti sahají na začátek 20. století na farmě založené kanovníkem církve. Během minulého století společnost znala několik majitelů, dokud se na počátku 90. let neujal vedení současný ředitel António Mendes Lopes. Od té doby prošel Vidigal velkými změnami a technologickým pokrokem, které mu dnes umožňují vyrábět přibližně 3 miliony lahví ročně.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
KW Vina 07 2023 0003 Tinto01
235 Kč

Porta 6 je skvělé víno, jeden z těchto skrytých klenotů v našem výběru, který byste si měli kupovat po kartonech. Velmi chutné víno vhodné ke každodennímu pití s lehkým, svěžím, ovocným tělem.  

992
Porta 6 Tinto Reserva Vidigal Wines 1
Novinka Tip
343 Kč

Tmavě rubínové víno s vůní černého ovoce, koření a nádechem čokolády. Plná ovocná harmonická chuť se svěží perzistencí a příjemnou dochutí.

991
KOREKWINES PHOTO 3
235 Kč

Lehké a svěží růžové, které překypuje chutí letního bobulového ovoce s příjemně suchým závěrem.

990
KOREKWINES PHOTO 6
Novinka
235 Kč

Porta 6 Branco je aromatické, svěží, živé, bílé víno se svěží ovocnou chutí.

993
KOREKWINES PHOTO 4
Novinka Tip
235 Kč

Vinho Porta 6 Verde má světle zelenkavou citrínovou barvu, vykazuje aromatické tóny tropického ovoce a květin. Krásná mineralita a příjemná slanost, která evokuje blízkost moře. 

988