Doručení do Vánoc garantujeme pouze u zásilek objednaných a zaplacených do pátku 15.12.2023. V případě objednání dopravy Brno a okolí je garance do čtvrtka 21.12.2023.

Duemani

Vinařství se narodilo ze dvou lidí: Elena Celli a Luca D'Attoma. Dvě různé cesty a životní zkušenosti, které se setkaly, aby začal život Duemani. v překladu název znamená ”Dvě ruce”. Volba toskánského pobřeží se zrodila k výrobě vín z oblíbených odrůd vinné révy: Cabernet Franc, Syrah a Merlot. Zde je podnebí a půda pro tyto odrůdy ideální. Pěstovat v biodynamickém zemědělství, byla jednoznačná volba, aby respektovala a zachovala toto nedotčené prostředí a obohatila ho energií a vitalitou. Vinohradnictví je hlavně manuální nebo s malými a lehkými traktory pro zpracování půdy a distribuci biodynamických přípravků.

Nejprodávanější

Altrovino magnum, Duemani
 
3 332 Kč
Suisassi, Duemani
 
3 695 Kč
Duemani, Duemani
 
od 4 554 Kč
Altrovino, Duemani
 
1 415 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Altrovino magnum, Duemani
BIO FIVI Demeter
3 332 Kč

Suché, červené víno. Supertoskánská špička v magnum láhvi.

206.01
Suisassi, Duemani
BIO FIVI Demeter
3 695 Kč

Intenzivní rubínově červené víno, s vůní švestek, borůvek a černého koření, čokolády a kůží. V chuti je elegantní, vyvážený s jemným taninem s tóny černého lesního ovoce, eukalyptu a papriky.

Tento supertoskánský skvost si můžeme zakoupit i v dárkovém balení. 

 

216/201
Duemani, Duemani
BIO FIVI Demeter
od 4 554 Kč

Velmi intenzivní rubínově červené víno s opulentní, hlubokou chutí lékořice, bobulového ovoce a balsamica. Plná a silná chuť, s totožnými tóny jako ve vůni, velice živý a elegantní tanin a mimořádná perzistence.

Tuto špičku mezi supertoskánskými víny si můžete zakoupit i v dárkovém balení.

213/201
Altrovino, Duemani
BIO FIVI Demeter
1 415 Kč

Suché, červené víno. Supertoskánská špička a nevšední zážitek.

210